copywriting. content marketing. sprzedaż

Klienci cię ignorują?

Zmień odbiorców Twoich marketingowych treści w kupujących fanów Twojej marki

sprawdź, czy twoja oferta krok po kroku prowadzi do zakupu

pobierz darmowy schemat skutecznej oferty

To słaby tekst sprawia, że jesteś niewidoczny

Jeśli świetny copywriting nie jest na liście Twoich priorytetów, Twoje teksty marketingowe nie przyciągną właściwych klientów

Zamów u Złotego Kota:

Pakiet tekstów na WWW

Startujesz z nowym projektem lub zmieniasz swój biznes? Potrzebujesz przekonujących i wyróżniających treści! W ramach pakietu, otrzymasz zestaw tekstów dopasowany do Twojej grupy docelowej: hasła, przyciągające uwagę nagłówki, teksty ofert, opisy produktów. Treści możesz wykorzystać w wielu formach (ulotki, banery, prezentacje itp.).

Korzyści:

 • lepsze pozycjonowanie dzięki uwzględnieniu SEO
 • nowe treści spójne z marką
 • dopasowanie do grupy docelowej

Co otrzymasz?

 • tekst (pdf, png) razem z oprawą graficzną, gotowy do wstawienia na stronę
 • treści maili z podziękowaniem za pobranie oraz zachętą do skorzystania z Twojej oferty

copywriting

Lead Magnet

Szukasz nowych klientów? Stworzę dla Ciebie lead magnet czyli prezent do pobrania, który będzie stale powiększać Twoją listę mailingową. Lead magnet to powód, dla którego potencjalni klienci zostawiają Ci leady. Magnet dopasowany do potrzeb odbiorców wzmocni Twoją markę. Twoim prezentem mogą być mini-wyzwania w formie e-maili, krótkie e-booki, check-listy i wiele więcej. Proste wyskakujące okienko pop-up na Twojej stronie www może dziennie zbierać kilkadziesiąt nowych adresów potencjalnych klientów.

Pakiet artykułów na bloga firmowego

Chcesz budować zaufanie do swojej marki? Regularne publikacje na blogu pokazują Twoją firmę jako godną zaufania, przyciągają nowych klientów i dodadatkowo wpływają na lepsze pozycjonowanie strony. Blog to także świetne narzędzie do budowania relacji z klientami. Artykuły z bloga możesz wykorzystać w newleterze i kanałach social media. Strony z blogami mają więcej odwiedzających i generują większą ilość leadów, czyli potencjalnych klientów.

Cena miesięcznego pakietu artykułów zależy od ilości zamówionych tekstów (2-6) i ich długości. Oprócz artykułów przygotuję dla Ciebie strategię treści dopasowaną do marki i grupy docelowej.

Dlaczego warto:

 • budowanie pozycji eksperta
 • zwiększenie wiarygodności marki
 • lepsze pozycjonowanie strony (SEO), większa widoczność w Google
 • większy ruch na stronie
 • większa liczba pozyskiwanych leadów
 • dodatkowo otrzymasz strategię treści

Mogę dla Ciebie przygotować:

 • treści e-mailingów i newsletterów
 • skuteczny landing page
 • teksty do materiałów direct marketingowych (listy handlowe, ulotki, broszury)

Teksty sprzedażowe (print i web)

Zamów u mnie e-mailing, landing page, list handlowy lub ulotkę, które zwiększą konwersję. Słabe teksty utwierdzają w przekonaniu, że firma jest słaba. Jesli nie masz uwagi swoich klientów jak możesz przedstawic im nawet najlepszą ofertę? Od konkurencji dzieli Cię tylko jedno kliknięcie. W takiej perspektywie każdy szczegół ma znaczenie.  Dzięki moim tekstom klient będzie czuł, że Twoje produkty i usługi są dla niego najlepszym rozwiązaniem.

Audyt treści strony WWW

Przykuwasz niewielką uwagę odbiorców? Nie wiesz, co jest nie tak? Masz świetne produkty i usługi ale nie jesteś pewien, czy dobrze je komunikujesz? Audyt treści pomoże Ci zweryfikować najsłabsze ogniwa. Podaj mi adres swojej strony, a odeślę Ci wycenę usługi. W ramach audytu otrzymasz checklistę z propozycjami zmian wraz z ich uzasadnieniem. Zobaczysz swoją stronę oczami copywritera. Jeśli po konsultacjach zdecydujesz się na współpracę ze mną, opłaconą fakturę potraktuję jako zaliczkę na nowe treści.

Dowiesz się:

 • Czy Twój potencjalny klient uzysykuje na stronie potrzebne informacje?
 • Czy treść zawiera obietnicę, która przyciąga uwagę?
 • Czy Twoje teksty są banalne?
 • Czy są napisane trudnym językiem?
 • Czy oferta jest zbyt nachalna?

Portfolio Złotego Kota:

Zajmuję się zawodowym pisaniem, jako copywriterka, dziennikarka i blogerka od 2011 r. Z filologicznym wykształceniem i praktyczną znajomością języka sprzedaży jestem stworzona, by Ci pomóc.

Cennik

Ile możesz zainwestować w dobre COPY?

Jeśli nie wiesz, jak przekonać klientów do swojej firmy, jej wartości i oferty – zleć pracę copywriterowi.

W teksty inwestujesz tylko raz a one pracują na Ciebie cały czas. Dobry tekst jak Złoty Kot stale przyciąga klientów i pieniądze.

Kasia to wulkan kreatywności. Współpraca z nią to przyjemność. Jest rzetelna, dotrzymuje terminów, zaskakuje pomysłami, nie opuszcza jej wena i zapał do pracy. Współpracujemy systematycznie, bez żadnych komplikacji. Każdy jej artykuł jest przemyślany, każdy uczy, rozśmiesza, skłania do refleksji lub dalszego zgłębiania tematu. Teksty są bardzo przyjazne dla czytelnika i nigdy się nie nudzą.

Magdalena Darmas

CEO, Milabo

Kasia „Złoty Kot” Wiekiera jest przewspaniałą copywriterką. Teksty są w dziesiątkę! Jestem zachwycona współpracą. Kasia jest cierpliwa, dokładna i bardzo profesjonalna. Bardzo mi pomogła, uważam, że jest diabelnie inteligentną osobą, obdarzoną sporą intuicją, potrafi zadawać świetne pytania, przygotowuje się do tematu i jest bardzo miłą i kulturalną osobą. Absolutnie polecam!

Ewa Zaborowska

Właściciel, Pani Nutka

Jak wygląda współpraca ze Złotym Kotem?

Ponieważ pracują dla Ciebie jedynie Copywriter i Złoty Kot (zdarza się, że podzlecam prace grafikom i web developerom) mam ograniczone czasem możliwości realizacji zleceń.

1. niezobowiązująca rozmowa

Pierwszy krok to niezobowiązująca rozmowa. Sprawdzimy, czy się dogadujemy. Określimy ramy współpracy, termin realizacji i cenę.

l

2. rozpoczęcie prac po otrzymaniu zaliczki

Pracę zaczynam po otrzymaniu zaliczki. Proszę o dodatkowe informacje i przygotowuję zlecone materiały.

3. 100% satysfakcji

Gwarantuję 100% satysfakcji. Pracuję tak długo, aż będziesz w pełni zadowolony/-a. Bez limitu zmian.

Bądźmy w kontakcie

złoty kot Wystarczy, że zostawisz mi swój numer. Oddzwonię w najszybszym możliwym terminie. +48 665 251 785 katarzyna@zlotykot.pl