To zdjęcie jest totalnie o mnie. Uwielbiam je, bo jestem kotem i idę swoją drogą. Też szukasz swojej ścieżki i budujesz życie na własnych zasadach? Pozwól, że podzielę się swoją historią.

Moje pierwsze doświadczenia zawodowe były związane z dziennikarstwem. Miałam misję i swoje ideały, którymi chciałam żyć 24 h/d. Zetknięcie tych ideałów z rynkiem medialnym w Polsce kosztowało mnie sporo nerwów. Zmiana zawodu na copywriterkę, próby dopasowywania się do śmieciowego rynku pracy i chęć pogodzenia roli zawodowej z byciem matką to tematy, które kosztowały mnie terapię.

Paradoksalnie, prowadzenie własnej firmy (bałam się tego jak ognia 🌟) jest dziś dla mnie najlepszą ścieżką rozwoju, bo ugruntowuje moje marzenia. Robię to, co chcę i z kim chcę – wspieram jako copywriterka biznesy, które wnoszą w ten świat więcej sensu, spokoju i harmonii. I czuję wdzięczność za każdą przepiękną współpracę – moi klienci, to ludzie, dzięki którym mogę robić to, co kocham.

Jeśli moje rozterki dotyczące tego, jak iść swoją drogą, – żyć z sensem, w zgodzie z własnym powołaniem i korzyścią dla społeczności, są Ci bliskie, mam dobrą nowinę. Są szkoły, w których tego uczą. A to oznacza, że nie musisz popełniać moich błędów.

➡️ SZKOŁA ROŚNIE 🟠

Jeśli masz 18-28 lat, lub znasz ludzi w tym wieku, którzy zastanawiają się, jak to zrobić by być skutecznym przedsiębiorcą społecznym, twórcą, aktywistą czy edukatorem – sprawdź Rośnie. W tej chwili trwa rekrutacja do jesiennych programów. Można pojechać na 4 dni w Beskidy w poszukiwaniu swojej misji i wewnętrznej mocy lub przejść 9 tygodniowy program dla początkujących changemakerów (w formule zjazdów weekendowych). 🌱

https://rosnie.pl/Jesien-Rosnie-2020

➡️ SZKOŁA IKIGAI 🔘

Niezależnie od tego, ile masz lat, jeśli w Twoim życiu brakuje sensu, ale nie masz miejsca na szkołę stacjonarną, dołącz do 3-miesięcznej Szkoły IKIGAI, która działa online i staruje już we wrześniu. Iki znaczy żyć, a gai to powód. Ikigai to powód, dla którego się żyje. Szkoła IKIGAI to miejsce, w którym możesz zbudować jasną wizję swojej przyszłości, zyskać odwagę i narzędzia do jej realizacji oraz wsparcie społeczności podobnych sobie ludzi.🌈

https://www.szkolaikigai.pl/

Nie musisz iść samemu/samej. Nawet jeśli jesteś kotem 🐾