chcesz wiedzieć

jak napisać ofertę sprzedaży?

Jak się przygotować do pisania? Jakie elementy zawrzeć? 

bezpłatny poradnik copywritera

CZYTAJ, PISZ I ZARABIAJ

Pobierając poradnik, dołączysz do grona odbiorców newslettera Złotego Kota. Czy to jest dla Ciebie wporządku?

Każdy list Złotego Kota to tylko jedna lekcja (porada, inspiracja) dotycząca copywritingu czy szerzej marketingu. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania listów.

Poradnik składa się z trzech części. Dzięki niemu dowiesz się:

Jak napisać ofertę sprzedaży, która krok po kroku prowadzi do zakupu

l

etap 1: przygotowania

O swoich produktach i usługach wiesz wszystko. Z poradnika dowiesz się, które elementy przydadzą się przy pisaniu oferty, której klienci powiedzą „Tak!”.

Etap 2: schemat (wzór)

Otrzymasz sprawdzony w reklamie schemat (wzór) oferty do wykorzystania. Ten schemat pomoże Ci przyciągnąć uwagę, utrzymać zainteresowanie, wzbudzić pożądanie i nakłonić do działania.

Etap 3: checklista

Z checklistą sprawdzisz, czy Twoja oferta zawiera wszystkie niezbędne elementy, by konwertować klientów i zyski.

Dlaczego warto pobrać poradnik?

Niezależnie od branży, w której działasz i rodzaju oferowanych usług bądź produktów, poradnik pomoże Ci przygotować teksty, które sprzedają.

pisz najlepsze oferty!

POBIERZ BEZPŁATNIE

Poradnik i listy od Złotego Kota pomogą Ci przygotować oferty, które będą stale na siebie zarabiać. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania listów.

listy od złotego kota

Poradnik to nie wszystko

Pobierając poradnik, dołączasz do grona odbiorców listów Złotego Kota. Oczywiście możesz pobrać poradnik i od razu zrezygnować z subskrycji. Zrób tak, zwłaszcza jeśli jesteś minimalistą.

Ja jestem minimalistką, czytam tylko, to co ważne i piszę tylko o tym, co działa. Każdy mój list to tylko jedna lekcja (inspiracja lub porada), dzięki którym twój marketing będzie skuteczniejszy.