złoty kot i Katarzyna wiekiera przedstawiają:

copywriting rozkręcający biznes

Masz świetne produkty i usługi, ale ciężko Ci docierać z nimi do nowych klientów? Ze spokojem Złotego Kota napiszę dla Ciebie COPY przekonujące do kupowania i działania. Stawiam na:

 Autentyczność

Ludzie nie wierzą w marketingowe i sprzedażowe triki. Chcą świetnych produktów i usług dopasowanych do ich potrzeb.

Moje teksty oddadzą to, co najlepsze w Twoim biznesie, będą spójne z Twoją marką i pomogą Ci się wyróżnić. Dzięki nim Twój klient będzie chciał zostać z Tobą na dłużej.

 Skuteczność

Nie piszę tekstów z przypadku. Guru reklamy, John Caples radził, by przed przystąpieniem do pisania zgromadzić 7 razy więcej materiału niż się potrzebuje. Świetny reaserch pomaga mi przygotować treści, które działają strategicznie. A doświadczenie i wiedza przekładają się na klientów mówiących „Tak” Twoim produktom.

 I Święty spokój

Cieszy mnie łączenie zadowolonych klientów ze świetnymi produktami i usługami. Chcę, by każdy mógł wieść szczęśliwe życie i cieszyć się tym, czym się zajmuje. Jeśli masz świetne produkty i usługi – postaw na COPY, które da Ci święty spokój i tak jak Złoty Kot stale będzie przyciągało do Ciebie klientów i pieniądze.

Mogę Ci pomóc

Zajmuję się zawodowym pisaniem od 2011 r.

Dzięki pracy dla dużych, ogólnopolskich mediów (Telewizja Polska) potrafię sprawnie dostarczać treści, które chce się oglądać, czytać, klikać i komentować. Pracując dla Harvard Business Review Polska ukierunkowałam swoje pisarskie moce w stronę sprzedaży i zwiększania konwersji. Jako copywriter freelancer, dla firm z sektora MSP tworzę treści, które wyróżniają biznes, pomagają zdobywać serca klientów i bezwstydnie sprzedawać coraz więcej. Zajrzyj do mojego CV, dostępnego na portalu LinkedIn i koniecznie obejrzyj moje portfolio.  Specjalizuję się w content marketingu. Z filologicznym wykształceniem i praktyczną znajomością języka sprzedaży jestem stworzona, by Ci pomóc.

Złoty kot

Co mogę dla Ciebie zrobić?

web writing

Dostarczę treści na Twoją stronę WWW, landing page

copywriting

Pomogę napisać Twoją własną ofertę sprzedażową

audyt treści

Przygotuję audyt Twoich treści marketingowych

content marketing

Zapełnię Twój firmowy blog świetnym contentem

marketing

Pomogę zdobyć nowych klientów tworząc świetny lead magnet

inspiracja

Dostarczę darmowej wiedzy i inspiracji na blogu Złotego Kota

Pisz najlepsze oferty

CZYTAJ, TWÓRZ I ZARABIAJ

Pobierz bezpłatny poradnik copywritera i wykorzystaj sprawdzony przepis na teksty, które sprzedają.  Pobierając poradnik dołączysz do grona odbiorców newslettera Złotego Kota. Każdy list to tylko jedna lekcja (porada, inspiracja), dotycząca copywritingu. Poradnik i listy pomogą Ci przygotować teksty, które stale będą na siebie zarabiać. W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrypcji.

historia złotego kota

Złoty Kot Maneki Neko od wieków przynosi ludziom biznesu pieniądze i klientów

Ponieważ absolutnie wszyscy przekręcają moje słowiańskie nazwisko „Wiekiera”, musiałam poszukać lepszej nazwy dla firmy. Potrzebowałam nazwy, którą łatwo zapamiętać i która oddaje istotę copywritingu.

Japońskie koty Maneki Neko od wieków są symbolem szczęścia i pomyślności. Zwracają na siebie uwagę i  przyciągają klientów oraz pieniądze, tak jak świetne teksty sprzedażowe.

Legenda dotycząca powstania Maneki Neko zaczyna się podobnie do mojej osobistej historii i historii powstania firmy Zloty Kot. Zaczyna się od ogromnej życiowej porażki.

Interesuje Cię historia Maneki Neko i firmy Złoty Kot? Chcesz wiedzieć, w jaki dokładnie sposób wpadłam na połączenie japońskiego kota i copywritingu? Jesteś ciekawy jak można przekuć porażkę w sukces?

Napiszemy dla Ciebie treści, które wyróżnią Twój biznes i bezwstydnie pomogą sprzedawać coraz więcej

To my. Copywriter i Złoty Kot. Twój Dream Team.

Katarzyna wiekiera

CEO

Rzemieślnik słowa. Wydobywa z ludzi i rzeczy, to, co w nich najlepsze. Patrzy na świat przez okulary zachwytu.

Złoty kot

CFO

Nieskończone źródło kreatywności i obfitości. Ocean spokoju. Rycerz Zakonu Jedi.

Bądźmy w kontakcie

złoty kot

Wystarczy, że zostawisz mi swój numer. Oddzwonię w najszybszym możliwym terminie.

+48 665 251 785
katarzyna@zlotykot.pl